Silikon, Kalıp, Ayırıc? Metal Koruyucu, pas, önleyici, temizleyici, Korozyon, İtici Yağı, Boya Temizleyici, Ayırıc? tahribatsız, muayene, KALIP AYIRICI, yağlayıc? çatlak, bulucu, sprey, sıv? gres, koruyucu, Silikonsuz Kalıp Ayırıc? KALIP, firmalar? firmas? Metal, Metal Koruyucu, Pas, pas önleyici, Pas temizleyici, Korozyon, İtici Yağı, söküc? Boya Temizleyici, Plastik, enjeksiyon, plastik enjensiyon, kalıp itici yağı, Kalıp Maça yağı, Oring, Oring yağı, kalıp ayırıc?sprey, red penetrant, cleaner, girici, aerosol, gres, ayırıc? kalıp, Silikon kalıp ayırıc?sprey, Aerosol, taban, taban boyas? termo, termo taban, poli, PU taban, ndt, PU taban boyas? matlaştırıc? Termo, matlaştırıc? taban, matlaştırıc? sprey boya, Termo taban boyas? Takunya boyas? Sert PU boyas? kimya, sektör, sektör? kimyasallar, firmalar? firmas? sanayi, boyas? boyalar? boyasi, boyalari, beylidüz? haramidere, avcılar, ikitelli, büyükçekmece, bakırcılar, sitesi, yakuplu, gürpınar, istanbul
Ana Sayfa Firmamız   Teknik Bilgi   İletişim    

ÜRÜNLER

.


 


 
Otomotiv > Pas Sökücü Sprey


Dr.MAT PAS SÖKÜCÜ SPREY


  


Özellikleri
Sıkışmış ve kaynamış metallerin sökülmesinde,temizliğinde,yağlanmasında ve korunmasında kullanılan solvent içermeyen pas sökücüdür. 

Pas Sökücü
Sızma özelliği sayesinde son derece hızlı şekilde pas ve korozyonun içine işler.Paslanmış saplamaları,boruları,civataları,somunları,mafsalları,milleri,kilitleri çözer.

Yağlayıcı
Gıcırtıları önler.Sürtünme ve aşınmayı en aza indirir.Sürgüleri,menteşeleri,yuvaları,zincirleri ve kapı kilitlerini yağlar.Sıkışan parçaların rahat hareket etmesini sağlar.

Korozyon Önleyici
Metal yüzeylerde,elektrik bağlantılarında,kablo uçlarında,rölelerde,prizlerde,ek yerlerinde korozyon oluşmasını engeller.Metal yüzeylerde çok iyi tutunur.İnce ve viskoz bir koruyucu film tabakası,en küçük prüzlerde bile nem oluşmasını önler. Pas ve korozyona karşı koruma sağlar.
Reçine,asit ve silikon içermez.Boyaya,lastik ve plastik yüzeylere zarar vermez.İnsan sağlığına zararlı sülfür bileşikleri ve ağır metal içermez.

AMBALAJ
12 Ad./KOLİ-400ml. AEROSOL TÜP SPREY


 
 
 
 
 

  Herhakkı Saklıdır, Copyrigt 2008-2017 MAT KİMYA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ

Powered by imaj.NET

 ip no :  54.86.132.30