Silikon, Kalıp, Ayırıc? Metal Koruyucu, pas, önleyici, temizleyici, Korozyon, İtici Yağı, Boya Temizleyici, Ayırıc? tahribatsız, muayene, KALIP AYIRICI, yağlayıc? çatlak, bulucu, sprey, sıv? gres, koruyucu, Silikonsuz Kalıp Ayırıc? KALIP, firmalar? firmas? Metal, Metal Koruyucu, Pas, pas önleyici, Pas temizleyici, Korozyon, İtici Yağı, söküc? Boya Temizleyici, Plastik, enjeksiyon, plastik enjensiyon, kalıp itici yağı, Kalıp Maça yağı, Oring, Oring yağı, kalıp ayırıc?sprey, red penetrant, cleaner, girici, aerosol, gres, ayırıc? kalıp, Silikon kalıp ayırıc?sprey, Aerosol, taban, taban boyas? termo, termo taban, poli, PU taban, ndt, PU taban boyas? matlaştırıc? Termo, matlaştırıc? taban, matlaştırıc? sprey boya, Termo taban boyas? Takunya boyas? Sert PU boyas? kimya, sektör, sektör? kimyasallar, firmalar? firmas? sanayi, boyas? boyalar? boyasi, boyalari, beylidüz? haramidere, avcılar, ikitelli, büyükçekmece, bakırcılar, sitesi, yakuplu, gürpınar, istanbul
Ana Sayfa Firmamız   Teknik Bilgi   İletişim    

ÜRÜNLER

.


 


 
Konsantre Matlaştırıcı > Ürünler

  

Tanım:
Konsantre matlaştırıcı sonkat boya ve vernik sistemlerine ilave edilerek daha mat ve ipeksi bir yüzey elde etmek üzere formüle edilmiş bir üründür. Formülasyonu sayesinde sisteme çok kolay karışır.  

Uygulama Alanı:
Konsatre matlaştırıcı her türlü Solvent bazlı sistemlerde kullanılır.Selülozik, poliüretan sentetik vb. solvent bazlı serigrafi mürekkeplerinde kullanılır.

Uygulama Metodu:
Kullanım oranı inceltmeden önce %3 - 15 arasında istenilen matlığa göre ayarlanılır. Konsantre matlaştırıcı ilave edilen boya karışımları uygulama öncesi çok iyi karıştırılmalıdır. Tek komponentli sistemlerde tiner ilavesi matlaştırıcı ilavesi yapıldıktan sonra yapılmalıdır. İki komponentli sistemlerde sertleştirici ilave edilmeden önce matlaştırıcı ilavesi yapılıp karıştırılmalıdır. Sertleştirici daha sonra ilave edilmelidir.

Ambalaj: 25 Kg kova


DEPOLAMA

Serin ve havalandırılmış bir ortamda depolanmalıdır. Direkt güneş ışığından kaçınılmalıdır.

GÜVENLİK UYARILARI
S2:Çocuklardan uzak tutunuz.
S3/7/9:Ambalajında kapalı olarak,serin ve iyi havalandırılmış yerde muhafaza ediniz.
S13:Yiyecek ve içeceklerden uzak tutunuz.
S16:Çalışırken sigara içmeyiniz,alev alacak alanlardan uzak tutunuz.
S23:Buharını teneffüs etmeyiniz.
S24/25:Göz ve deriye temastan kaçınınız.
S46:Yutma veya içme halinde derhal doktora başvurunuz.
S51:İyi havalandırılmış alanlarda çalışınız.

 

  Herhakkı Saklıdır, Copyrigt 2008-2017 MAT KİMYA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ

Powered by imaj.NET

 ip no :  34.204.0.181